Golf Sportsvan 1,2 TSI - připraven na všechno

úterý, 01 červenec 2014 00:00

Golf sportsvan je nástupce úspěšného Golfu plus. Jedná se o kompaktní MPV a alternativu mezi Golfem a Touranem. K dispozici jsme měli benzínovou koncernovou 1,2 TSI o výkonu 110 k, kterou známe třeba ze škody Oktávie, kde se nám motor moc zamlouval. Golf Sportsvan působí výrazně prostornějším dojmem než Ford C-MAX, hlavní soupe Díky nízké hraně prosklení vpředu i po stranách je z něj výborně vidět – platí i pro děti, které sedí vzad Dospělý muž si pohodlně sedne „za sebe“, i když je posuvná zadní lavice ve střední poloz. Variabilita kufru je kompromis – buď plochá podlaha, ale menší objem, nebo více litrů, ovšem za cenu členitých bočnic a výrazného „schodu“ sedaček.

 

Přeplňovaná jednadvojka působí velmi kultivovaným dojmem, a i při delší cestě neztrácí dech. Během našeho testu jsme jezdili převážně v městském provozu okolo hranice 6 litrů benzínu na 100 km. Nevýhodou této motorizace je jednoduchá zadní náprava, která na nerovnostech dává o sobě znát.

Více na: http://www.autorevue.cz/prave-testujeme-volkswagen-golf-sportsvan-12-tsi-a-14-tsi-dsg#articleStart#utm_medium=selfpromo&utm_source=autorevue&utm_campaign=copylink

Další informace

  • Značka vozu: Volkswagen
  • Model vozu: --
  • Druh pohonu: ECO auto

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

  • Oblíbené články
  • Katalog značek
Mazda
05 čec, 2012

  www.mazda.cz

Mitsubishi
05 čec, 2012

 www.mitsubishi.cz

Volkswagen
05 čec, 2012

 www.volkswagen.cz

Alfa romeo
05 čec, 2012

    www.alfaromeo.cz

You are here:   HomeEkologická autaGolf Sportsvan 1,2 TSI - připraven na všechno
: