Vánoční elektrojízda Teslou S

čtvrtek, 10 prosinec 2015 13:36

Letos dárky rozvážíme elektrospřežením! Žádné lokální emise, žádné bobky od sobů...Přijďte za námi obdivovat elektromobil Tesla, zúčastnit se soutěže, něco si vánočně přát a vyhrát!

Vánoční elektrojízda je série soutěžních akcí v 11 městech na jihu Čech, Moravy a na Vysočině. Odstartovali jsme na východě republiky ve Zlíně na první adventní neděli. E.ON vánoční spřežení v čele s Teslou postupně objíždí velká města našeho distribučního území jako Prostějov, Brno, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Tábor, Písek, Slavonice, Znojmo, Třebíč a Jihlavu. Bližší informace k jednotlivým místům včetně časového harmonogramu jsou sdíleny na našem profilu www.facebook.com/EON.CZ.

Všichni, kdo se s námi přijdou vánočně naladit, si mohou přát dárek pro své blízké, odnést malou pozornost a především se svézt a vyfotografovat v unikátním elektromobilu Tesla. Ke zhlédnutí kromě Tesly je i elektromobil Volkswagen e-up! a elektroskútr E.ON e-max.

První soutěžící již obdrželi své výhry. Přijďte se zúčastnit i vy!

Vánoční elektrojízda byla také propojena s akcí Česko zpívá koledy, které je E.ON již tradičním partnerem. 9. 12. se v Jindřichově Hradci na náměstí rozezněly nejen koledy, ale také se plnila vánoční přání s elekrojízdou

 

Další informace

  • Značka vozu: Tesla
  • Model vozu: --
  • Druh pohonu: Elektromobil

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

  • Oblíbené články
  • Katalog značek
Audi
05 čec, 2012

www.audi.cz

Mercedez-benz
05 čec, 2012

www.mercedes.cz

Chevrolet
05 čec, 2012

   www.chevrolet.cz

BMW
05 čec, 2012

 www.bmw.cz

You are here:   HomeElektromobilyVánoční elektrojízda Teslou S
: